Herolind Shala kërcënon Finlandën

152

Përfaqësuesja e Kosovës nesër në mbrëmje do të bëjë debutimin historik në kualifikueset e Kupës së Botës “Rusi 2018” me takimin që do të zhvillohet si mysafirë kundër Finlandës.

Ish mesfushori i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala, i cili la Shqipërinë për Kosovën, thotë se janë gati për debutimin historik të Kosovës.

“Po ndihem shumë mirë te Kosova. Kemi një grup të mirë dhe jemi të përgatitur për Finlandën”, ka thënë Herolind Shala.