Haradinaj: Protesta mbahet javën e ardhshme

87

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se po bëjnë përgatitjet për protestën që do të mbahet javën e ardhshme.

Haradinaj i bëri këto komente në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit të Përgjithshëm dhe e kryetarëve të Degëve të AAK-së, ku Haradinaj tha se pikë të rendit të ditës kanë edhe zhvillimet e fundit në vend.