‘Hajgare’ virale me simulimin e Mohamed Salah (FOTO)

Mohamed Salah ka marrë kritika të jashtëzakonshme për simulimin që bëri ndaj Newcastle.

Sulmuesi egjiptian fitoi penallti dhe e shëndrroi atë në gol, por megjithatë rrëzimi i tij ishte skandaloz, shkruan Periskopi.

Si zakonisht, interneti e ka bërë virale këtë moment të Salah.

Më poshtë keni disa nga fotot më interesante me simulimin e tij.

Image may contain: one or more people, people playing sport and text
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: one or more people
Image may contain: sky and text
Image may contain: one or more people, ocean, sky, outdoor, water and nature