Hajduti futet në shtëpinë e Mourinhos, e pabesueshme çfarë ndodhi (Foto)

220

Menaxheri i ri i Manchester United, Jose Mourinho, është ballafaquar me shqetësimin e parë të madh pas emërimit në detyrën e re.

Ai mbeti duke shikuar i befasuar nga dritaret derisa policia prangos hajdutin i cili kishte hyrë në shtëpinë e tij.

Tabloidi britanik “The Sun” ka publikuar fotografitë nga ngjarja në shtëpinë e Mourinhos me vlerë prej 25 milionë funte në Londër, përcjell “Lajmi.net”.

Mourinho ishte duke shikuar Portugalinë në “Euro 2016”, në momentin kur hajduti kishte hyrë në shtëpi.

Por, ai u vërejt nga një punëtore e cila ishte duke hekurosur, kurse hajduti u kap nga personeli i sigurisë dhe iu dorëzua policisë.

SUN EXCLUSIVE £££ DEAL Police arrest intruder at Jose Mourinho London home House number and number plates blurred

SUN EXCLUSIVE £££ DEAL Police arrest intruder at Jose Mourinho London home House number and number plates blurred