Guardiola largon katër futbollistë nga Man City (FOTO)

295
Pep Guardiola ka zgjedhur katër futbollistë të cilët i konsideron të parëndësishëm në Manchester City.

Pep Guardiola ka bërë gati një listë me emrat e katër futbollistëve të cilët i konsideron si të parëndësishëm në Manchester City.

Eliaquim Mangala, Wilfried Bony, Samir Nasri dhe Jesus Navas janë njoftuar se nuk kanë të ardhme në klub, shkruan tabloidi britanik “Daily Mail”, përcjell Lajmi.net.

Guardiola është duke krijuar skuadrën për sezonin e ri.

Dhe, katërshja e lartpërmendur nuk pritet të jetë pjesë e saj.