Gruaja e Xhemailit, bukuroshja tjetër shqiptare e këtij Evropiani (Foto)

Fotografët kanë arritur ta gjejnë Erjona Sulejmanin në tribuna dhe disa fotografi të saja janë publikuar në mediat kryesore botërore.

Ajo ka qenë në stadium së bashku me djalin e çiftit, Luanin, ndërsa disa fotografi të saj mund t’i shihni më poshtë.

Kujtojmë që Zvicra luajti pa gola kundër Francës dhe siguroi kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të ‘Euro 2016’.

erjona5 erjona4 erjon2 erjona1 erjona3