Gruaja e Matrit: I dashur më fal, por Totti…

252

Bukuroshja italiane Federica Nargi, “tradhton” Alessandro Matrin.

Gruaja e sulmuesit italian, pëlqen një tjetër lojtar të Series A.

Bëhet fjalë për kapitenin e Romës, Francesco Totti, për të cilin Federica ka një simpati të veçantë, përcjellë “Lajmi.net”.

“Totti apo Matri? I dashur më fal, por Totti është Totti. Mbreti i Romës nuk preket”, deklaroi Federica.

Matri dhe Nargi po jetojnë ditë shumë të lumtura, derisa janë edhe në pritje të një fëmije.

Ata janë njëri ndër çiftet më të përfolur në mediat italiane.

0apreMS719-MS718-1000x600Federica-Nargi-bikini-estate-2015 Federica-Nargi-Myconos-bikini-Goldenpoint-reggiseno-CIEL-2