Gruaja e Icardit poston foto provokuese, fansi i bën komentin e vitit

Wanda Nara është një nga femrat më të bukura në Itali dhe shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me lojtarin dhe kapitenin e Interitm Mauro Icardin.

Së fundmi bukuroshja ka vendosur të postojë disa foto provokative në rrjetin social “Instagram” ku dhe nuk kanë munguar komentet e fansave të saj.

“E bukur si golat e Icardit në të 90-n” i ka komentuar njëri nga fansat, ndërsa një tjetër ndoshta ka bërë edhe komentin më të veçantë teksa shkruan: “Lum Icardi që të ka”.

Ndryshe, gruaja e Icardit, që është po ashtu edhe agjentja e tij, shquhet për fotografitë provokuese që publikon në këtë rrjet social.