Gruaja e futbollistit anglez pozon nudo së bashku me shoqen e saj në pishinë

Gruaja e futbollistit Connor Wickham, Kayla Cadorna ka publikuar një foto nudo së bashku me shoqen e saj, transmeton zeri.info

Cadorna është pjesë e grupit “Vajzat e Zjarrit”, të cilat dhurojnë spektakël duke luajtur me zjarrin, ndërkohë vajza tjetër në pishinë me të është po ashtu pjesë e këtij grupi.

Ajo vazhdimisht poston foto “të nxehta” për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

24-vjeçarja karakterizohet gjithashtu dhe nga tatuazhet e shumta që ka në trupin e saj.

Image