Grill e “shisha” në piknikun e FC Vitisë!

976

Klubi Futbollistik “Vitia” është njëri nga pretendentët kryesor nga grupi B i Ligës së Parë për t’u inkuadruar në Superligë. Atmosfera në skuadrën që drejtohet nga tekniku gjilanas Milaim Zuzaku duket e mrekullueshme.

Ekipi do të përballet në vikend me skuadrën e Dardanës, e cila gjithashtu vjen nga “Anamorava” dhe ka pretendime për t’u inkuadruar në elitë.

Drejtuesit e klubit së bashku me stafin teknik dhe futbollistët kanë drekuar këtë të mërkurë pranë liqenit për të konfirmuar atmosferën e mirë që po mbretëron në skuadër, shkruan Gazetasheshi.com.

Nën rrezet e diellit, futbollistët kanë shijuar në maksimum ‘grillin’ e përbashkët, derisa janë përkujdesur edhe për ‘shishat’ e famshme t’i kenë afër vetës.

Imazhet janë publikuar edhe nga faqja zyrtare e FC Vitisë, teksa shkruhet:

“Duke i mbushur bateritë”.

May be an image of 3 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtmeMay be an image of 5 njerëz, people sitting, people standing dhe ambiente të jashtmeMay be an image of një ose më shumë njerëz dhe ambiente të jashtmeMay be an image of një ose më shumë njerëz, people sitting dhe ambiente të jashtmeMay be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe ambiente të jashtmeMay be an image of 2 njerëz, people sitting, people standing dhe ambiente të jashtmeMay be an image of 1 person, sitting dhe ambiente të jashtme
/Gazeta Sheshi/