Goli i Mr.Bean që po çmend rrjetet socidale (VIDEO)

185

Të gjithë e njohin si Mr.Bean, personazhin e famshëm të filmave komik. Por, një tifoz i zjarrtë i futbollit tashmë ka gjetur një personazh që ngjason me Mr.Bean në lojërat e rrjeteve online, duke bërë kështu xhiron e botës në internet, transmeton Gazeta Sheshi.

Rowan Atikinson – Mr.Bean realizon një gol të çmendur nga ndërprerja dhe bënë vallëzimin e tij të zakonshëm sikurse në filmat komik, ndërkohë që prapa shpinës bart numrin 10.

/Gazeta Sheshi/