Goli i jashtëzakonshëm i Messit 8 vjeç

98

Në rrjetet sociale po qarkullon një video që vërteton se Leo Messi e ka të lindur talentin. Bëhet fjalë për pamje të filmuara në Argjentinë, kur Leo ishte vetëm 8 vjeç dhe në atë kohë luante me Central Cordoba, shkruan “Top Channel”.

Messi i vogël kalon me një “sombrero” kundërshtarin e vet dhe me të majtën godet drejt portës duke realizuar gol.