Gold AG del me prezantuesen kosovare, fansat e pyesin: A është e dashura jote? (Foto)

Reperi Gold AG di të provokojë shpesh, duke i bërë fansat të mendojë gjëra të ndryshme.

Ai dje doli me prezantuesen e njohur Adelina Hasanin dhe bashkë kanë postuar një fotografi në Instagram.

E një nga fansat e ka pyetur atë nëse Adelina është e dashura e tij.

Ky koment erdhi pasi që dyshja paraqiten shumë afër njëri-tjetrin.

screenshot_1