Gjysmëfinalet e DigitAlb Kupës, ky është orari i sfidave

Këtë mesjavë do të do të zhvillohen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të DigitAlb Kupës së Kosovës.

Vushtrria e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, tekse Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

Ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës

Vushtrria – Prishtina (15:00)

Vëllaznimi – Drenica (15:00)