Gjilani përcjell Shkupin në mënyrën më të mirë (FOTO)

760

Miqësorja e madhe ndërmjet Gjilanit dhe Shkupit nuk ka dhënë fitues. Sfida e zhvilluar në Gjilan ka përfunduar pa gola (0:0).

Ndeshja ishte tejet interesante me raste nga të dyja palët, por rrjetat mbetën të paprekura, njofton Gazeta Sheshi.

Duhet theksuar se edhe pse ishte duel miqësor, rreth 400 shikues e ndoqën nga afër këtë ballafaqim në temperatura të larta.

13874918_10209613917055315_376744729_nNdërkohë pas ndeshjes nikoqiri ka shtruar darkë për mysafirët, duke u përshëndetur në mënyrën më të mirë të mundshme.

13875108_10209613899894886_1328489152_n
/Gazeta Sheshi/