Gazetarja italiane flet pasi iu hakua telefoni dhe i dolën foto private (FOTO)

Prezantuesja e njohur e emisioneve sportive në Itali, që aktualisht punon për transmetuesin e kampionatit italian DAZN, ka qenë e ftuar në emisionin “Verissimo” në Canale 5.

Bukuroshja italiane ka folur në lidhje me fotot private që iu hakuan disa kohë më parë nga telefoni dhe bënë xhiron e botës në rrjetet sociale.

“Kush pëson dhunimin e privatësisë është viktima dhe jo fajtori. Matteo është goli më i bukur i jetës time private dhe do të isha shumë e lumtur të bëhesha nënë me të”, tha Diletta.