Gafa qesharake e futbollistëve të Juventusit në klasiken River Plate – Boca Juniors

Yjet nga të fushat e jetës, por edhe shumë nga bota e futbollit ishin sonte të pranishëm në “Santiago Bernabeu” për të ndjekur finalen mes River Plates – Boka Juniors.

Një grup i madh futbollistësh ishin edhe ata të Juventusit, ku shiheshin Dybala, Bonuci, Bentacur, De Sciglio dhe Perin.

Por, ata janë bërë hit në rrjetet sociale, ku me bileta në duar, ngatërrojnë hyrjen e stadiumit dhe nuk po dinin ku të shkonin.