Gabigol – Joao Mario, Inter ka një super formacion (FOTO)

157
Inter do të ketë një formacion shumë të mirë pas blerjes së sulmuesit Gabigol dhe mesfushorit Joao Mario.

Gabigol dhe Joao Mario janë blerjet më të reja të Interit.

Sulmuesi Brazilian dhe mesfushori Italian kanë mbërritur në Milano për të nënshkruar me klubin nga Giuseppe Meazza.

Kurse, me ardhjen e tyre, Inter do të ketë një formacion shumë të mirë për sezonin e ri.