Gabigol “çmend” tifozët me klubin e ri (FOTO)

252
Gabigol është shumë pranë transferimit te klubi i ri.

Gabigol dhe Inter, gjithnjë e më afër.

Sulmuesi i Santosit është i gatshëm të udhëtojë për në Milano, që t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe të nënshkruajë kontratë me “Nerazzurrët”, ka bërë të ditur “Gianlucadimarzio.com”.

Inter do të paguajë 25 milionë euro për blerjen e tij nga Santos, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, futbollisti i konsideruar si “Neymar i ri”, e ka gati kontratën pesëvjeçare në Giuseppe Meazza.