Futbollisti shqiptar shënon në fitoren e Lokomotivës në ligën kroate

Lokomotiva ka vazhduar me fitore në kampionatin kroat në ndeshjen ndaj Varazdinit.

Lokomotiva ka triumfuar me rezultat të pastër 2-0, shkruan Gazeta Sheshi.

Golin e parë për vendasit e realizon i futbollisti shqiptar, Indrit Tuci.

Ndërsa, në këtë ndeshje titullarë për Lokomtiven ishin edhe Lirim Kastrati, Enis Cokaj dhe Myrto Uzuzni.