Futbollisti shqiptar nuk heziton, kështu e ngacmon Ilda Bejlerin

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, gjithmonë tërheq vëmendjen me foto seksi qe poston herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në “Instagram” ku duket me një kostum të zi sportiv, dhe për paraqitjen e saj ka marrë një kompliment të veçantë edhe nga futbollisti i Tiranës, Edon Hasani, shkruan Panorama.

Image

Shkodrani i ka komentuar ikonën e një ylli në foton e Ildës, duke e komplimentuar për format e saj.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image