Futbollisti italian shkëmben puthje të zjarrta me të dashurën në Ibiza

ulmuesi i njohur italian, Alessandro Matri, po i kalon pushimet në Ibiza të Spanjës së bashku me të dashurën e tij, Federica Nargi.

Gazeta e madhe italiane ‘Corrieredellosport’ i ka zbuluar disa fotografi ku çifti në fjalë janë parë duke shkëmbyer puthje të zjarrta me njëri-tjetrin.

Bukuroshja 29-vjeçare nga Roma është modele derisa është një ndër femrat më të komentuara në shoubizin italian.

Ndrsyhe, Matri në edicionin e fundit ishte pjesë e Sassuolos.

Ai në të kaluarën ka luajtur edhe me gjigrantët e Series A, Juventusin dhe Milanin.

ImageImageImageImage