Futbollisti italian nuk reziston, puthje të zjarrta me të dashurën në det

Futbollisti italian, Graziano Pelle dhe e dashura e tij, Viki Varga, i kanë kaluar disa ditë pushimi në bregdet, përcjell ‘Corrieredellosport’, shkruan Zëri.info.

Çifti në fjalë nuk kanë hezituar që të shkëmbejnë puthje në det.

Kujtojmë se Pelle dhe Varga janë ndër çiftet më të përfolua në mediat rozë në Itali, edhe pse Pelle tash e një kohë po luan në Kinë te Shandong Lunend.

33-vjeçari krahas Kinës dhe Italisë, ka luajtur edhe në Holande dhe Angli.

Image

Image

Image

Image

Image