Futbollisti i njohur largohet nga Llapi pas pesë vitesh (FOTO)

Kur Llapi kishte nevojë për të, ai gjithmonë ishte aty. Fjala është për Egzon Sinanin, i cili nuk ka gjetur gjuhë të përbashkët për vazhdimin e kontratës me Llapin, shkruan Gazetasheshi.com.

Kësisoj, pas pesë vitesh të kaluara te Llapi, Sinani nuk do të vazhdojë me klubi dhe i njëjti është në kërkim të një ambienti të ri.

Qendërmbrojtësi që ishte shtyllë e mbrojtjes së Llapit pret ofertat ndonëse një e tillë tashmë veq i ka arritur.

Fotografia e Egzon Sinani