Futbollisti i Kosovës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)

Leart Paçarada, anëtar i FC Sandhausen, prej mbrojtësve më të mirë në Bundesliga II dhe pjesë e padiskutueshme e kombëtares së Kosovës, vë kurorën e martesës, transmeton Gaztasheshi.com.

Kurorëzimi u bë në ambientet e Komunës së Leverkusenit në Gjermani.

Paçarada është fejuar verën e kaluar dhe tani lidhi kurorën e martesës!

ImageNë bazë të imazheve mund të vërehet fare lehtë që Learti shumë shpejtë pritet të marrë edhe epitetin baba.

/Gazaeta Sheshi/