Futbollisti i Gjilanit i jep fund beqarisë (FOTO)

549

Egzon Shabani ka kurorëzuar martesën e tij këtë vikend duke i dhënë kështu fund beqarisë. Shumë futbollistë, trajnerë dhe koleg të Egzonit kanë marrë pjesë në dasmën, e cila ishte organizuar në njërën ndër restaurantet më luksoze të Ferizajt, shkruan Gazeta Sheshi.

Me këtë rast edhe ne i shprehim urimet më të mira Egzonit, duke patur fat dhe sukses edhe në karrierën sportive. Paq fat Egzon!

13895138_1210304842327789_1947342743976657297_n/Gazeta Sheshi/