Futbollisti brazilian thyen rregullat e karantinës, për shkak të kësaj seks-bombe

Duglas Kosta harron Koronavirusin, relaksohet në pishinë me partneren superseksi Vetëm disa ditë më parë Duglas Kosta braktisi Italinë, për tu kthyer në vendlindjen e tij, në Brazil.

Kosta1

Futbollisti i Juventusit duket se i ka harruar ditët e vështira për shkak të situatës së krijuar nga Koronavirusi dhe tashmë po shijon temperaturat e larta të Brazilit.

E dashura e tij, Natalia Feliks ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke u relaksuar në pishinë së bashku me sulmuesin brazilian. Kujtojmë që ky sezon nuk ka qenë me shumë fat për Duglas Kostën, pasi është shoqëruar me dëmtime të shumta.

kosta dagllas 5

Megjithatë 29-vjeçari u rikthye titullar në ndeshjen e fundit, para se Seria A të ndërpritej për shkak të Covid-19, takim ku bardhezinjtë asfaltuan për herë të dytë në këtë sezon, Interin.

Kosta dhe e dashura kosta e dashura 6 Kosta e dashura kosta e dashura4