Frizura e Messit, “kundërpërgjigjet” Ronaldo (FOTO)

249
Vazhdojnë talljet në rrjetet sociale me frizurën e Lionel Messit.

Ndryshimi i ngjyrës së flokëve të argjentinasit, është ende sensacion në internet.

Së fundmi, një foto tregon se si do të dukej Cristiano Ronaldo me flokë të tillë.

Ajo është postuar nga “Paddy Power” në Twitter dhe ka sjellë reagime të mëdha.