Foto “topless”, Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi ndezin Ibizën

Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi kanë menduar t’i ngrenë edhe më shumë temperaturat e këtyre ditëve të nxehta vere.

Dy modelet seksi të cilat po i kalojnë pushimet së bashku në ishullin e famshëm të Ibizës, kanë përfunduar në qendër të vëmendjes për shkak të fotove dhe videove provokuese që publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ato shfaqen së bashku gjysmë nudo në një jaht. Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemali, së bashku me mikeshën e saj duken në një formë të shkëlqyer dhe po i shijojnë më së miri pushimit e tyre.

Rike ErjonaErjona2ErjonasddfdRike2