Formacioni i javës në Premierligë (FOTO)

149
“Goal” e ka publikuar formacionin e javës në Premierligë.

Ekipet që paraqiten me më shumë futbollistë janë Leicester City, Manchester City dhe Evertoni.

Më poshtë e keni 11-shen komplete të javës, e cila vjen me skemën 4-2-3-1.

cats