Formacioni i javës në Premierligë (Foto)

174

Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë nga xhiroja e dytë e Premierligës.

Njëmbëdhjetësha më e mirë në Premierligë dominohet nga lojtarët e Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Antonio Valencia dhe Luke Shaw.