Formacionet zyrtare: Sileks – Drita

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Sileks – Drita.

Kampionët e Kosovës, Drita, luajnë në udhëtim kundër skuadrës së Sileks nga Maqedonia Veriore, shkruan Gazetasheshi.com.

Ndeshja e sontme luhet në kuadër të raundit të dytë kualifikues për Ligën e Evropës.

Sileks dhe Drita luajnë më fillim nga ora 20:00.

Më poshtë gazetasheshi.com u’a përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje:

Në stol te skuadra e Dritës ndodhen edhe: Leutrim Rexhepi, Vladica Brdarovski, Arago Jamal, Ergyn Ahmeti, Drilon Islami, Bujar Shabani dhe Kastriot Rexha.

/Gazeta Sheshi/