Formacionet zyrtare: Schalke – Bayern Munich

156

Schalke dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të javës së dytë të Bundesligas

Schalke:

Bayern: Neuer; Lahm, Javi, Hummels, Alaba; Renato Sanches, Xabi Alonso, Thiago; Müller, Ribéry, Lewandowski