Formacionet zyrtare: Sampdoria – Milan

165

Sampdoria dhe Milan do të përballen në stadiumin ‘Luigi Ferraris’ duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së katërt në Serie A, përcjell Express

SAMPDORIA: Viviano, Sala, Silvestre, Skriniar, Regini; Barreto, Cigarini, Linetty; Praet; Muriel, Quaglierella

MILAN: Donnarumma, Abate, Paletta, Romagnoli, Calabria; Sosa, Montolivo, Bonaventura; Niang, Lapadula, Suso