Formacionet zyrtare: Real Madrid – Wolfsburg

120

Real Madrdi dhe Wolfsburgu do ndeshjen në ndeshjen e dytë të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare dhe befasitë nuk mungojnë.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Benzema, Ronaldo.

Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Draxler, Henrique, Schürrle, Dante, Gustavo, Guilavogui, Naldo, Arnold, Rodriguez.