Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

115

Real Madrid dhe Villarreal takohen në kuadër të xhiros së 34-të të La Ligas. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare të skuadrave, për ndeshjen e cila fillon në ora 22:00.

Real Madrid: Keylor; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Modric, Kroos; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano.

Villarreal: Areola, Mario, Bailly, Victor R., Rukavina, Dos Santos, Trigueros, Bruno, Denis, Adrian dhe Bakambu.