Formacionet zyrtare: Real Madrid – Sevilla (FOTO)

283

Real Madrid dhe Sevilla do të kërkojnë Superkupën e Evropës, në finalen që fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare të ndeshjes:

Real Madrid:

Sevilla: