Formacionet zyrtare: PSV – Atletico Madrid

126
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSV – Atletico Madrid

PSV dhe Atletico Madrid do të përballen në ‘Philips Stadion’, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve.

PSV: Zoet, Moreno, Arias, Bruma, Willems, Pröpper, Guardado, van Ginkel, Pereiro, Narsingh, Locadi

Atletico Madrid: Oblak, Juanfran, Godin, Savic, Filipe Luis, Gabi, Saul, Koke, Oliver, Griezmann, Vietto. /Express