Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

127

Napoli dhe Milani do të takohen në kuadër të xhiros së dytë të Serie A.

Në xhiron e parë, Napoli barazuan 2:2 me Pescarën, ndërsa Milani fitoi 3:2 në shtëpi me Torinon.

Në këtë ndeshje, skuadra e Milanit duhet të bëjë pa Bertolaccin dhe Palettan, teksa te Napoli do të mungoj Giaccherini.

Napoli: 

Milan: Donnarumma; Abate, Gomez, Romagnoli, De Sciglio; Kucka, Montolivo, Bonaventura; Suso, Bacca, Niang