Formacionet zyrtare: Milan – Lazio

102

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Lazio
Milan dhe Lazio do të përballen në ‘San Siro’ duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 30’të në Serie A.

Milan: Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Honda, Bertolacci, Montolivo, Bonaventura; Bacca, Luiz Adrian

Lazio: Marchetti, Biševac, Patric, Braafheid, Hoedt, Anderson, Biglia, Candreva, Lulić, Parolo, Matri