Formacionet zyrtare: Manchester City – PSG

106

Manchester City dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

City: Hart, Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Aguero.

PSG: Trapp, Thiago Silva, Marquinhos, Motta, Cavani, Ibrahimovic, Di María, Maxwell, Aurier, Van der Wiel, Rabiot.