Formacionet zyrtare: Liverpool – Barcelonë

177
Janë zyrtarizuar formacionet e ndeshjes miqësore mes Liverpoolit dhe Barcelonës, që zhvillohet në kuadër të International Champions Cup nga ora 18:15.

Formacionet zyrtare të kësaj përballje mes gjigantëve evropianë:

Liverpool: Mignolet; Clyne, Lovren, Klavan, Milner; Can, Wijnaldum, Lallana, Mane; Coutinho; Firmino.

Barcelona: Ter Stegen, Sergio,Denis, Arda, Suárez, Messi, Cámara, Mascherano, Munir, Aleix Vidal, Mathieu.