Formacionet zyrtare: Leicester City – Arsenal

170

Leicester City dhe Arsenali do të kërkojnë pikët e para në Premierligë këtë edicion.

Të dy këto skuadra do të vihen përball njëra-tjetrës në “King Power Stadium”, në ndeshjen që fillon nga ora 18:30.

Leicester City:  Schmeichel; Simpson, Huth, Morgan, Fuchs; Mahrez, Drinkwater, Mendy, Albrighton; Okazaki, Vardy.

Arsenal:  Čech, Bellerin, Holding, Koscielny, Monreal, Xhaka, Coquelin, Walcott, Carzorla, Oxlade-Chamberlain, Alexis.