Formacionet zyrtare: Leicester – Barcelona

138

Dhe miqësorja e shumë pritur mes Barcelonës dhe Leicester Cityt erdhi.

Ky takim do të luhet në kuadër të International Champions Cup dhe tashmë edhe formacionet zyrtare janë publikuar.

Leicester XI: Zieler; Simpson, Huth, Morgan, Chilwell; Albrighton, Drinkwater, King, Gray; Mahrez, Vardy.

Barcelona XI: Masip; Vidal, Mathieu, Marlon, Cámara; Roberto; Denis, Arda; Messi, Suarez, Munir.