Formacionet zyrtare: Leganes – Barcelona

131

Leganes dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në xhiron e katërt në La Ligë.

Leganes: Serantes, Marin, Rico, Montovani, Insua, Diaz, Timor, Martin, Gabriel, Lopez, Guerrero.

Barcelona: Ter Stegen, Piqué, Umtiti, Alba, Rakitic, Mascherano, Iniesta, Rafinha, Messi, Suárez, Neymar.