Formacionet zyrtare: Laçi – Hapoel Beer Sheva

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Laçi – Hapoel Beer Sheva.

Në kuadër të raundit të dytë kualifikues në Ligën e Evropës, Laçi luan si nikoqir i Beer Sheva.

Skuadra nga Shqipëria synon që përmes avantazhit të terrenit të sigurojë kalimin në fazën tjetër të kësaj gare.

Ndeshja mes Laçit dhe Hapoel luhet me fillim nga ora 19:00.

Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.