Formacionet zyrtare: Itali – Francë

187

Italia dhe Franca do të përballen nga ora 21:00 në miqësoren që do të sherbejë si test i rëndësishëm para ndeshjeve për eliminatoret ‘Rusia 2018’.

Italia: Buffon; Barzagli, Astori, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Bonaventura, De Sciglio; Pellé, Eder.

Franca: