Formacionet zyrtare: Ferencvaros – Partizani, ndeshja kthyese në Ligën e Kampionëve

153

Ferencvaros dhe Partizani i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshje e kthimit në rrethin e dytë kualifikues për Ligën e Kampionëve ,takim ky qëfillon në ora 19:30. Përballja e parë ka përfunduar me rezultat 1:1.

Ferencvaros: Dibuzh, Pinter, Dilaver, Almeida, Ramirez, Hysing, Trinks, Gera, Bode, Varga, Lovrençiç

Partizani: Hoxha, Arapi, Krasniqi, Kalari, Ibrahimi, Ramadani, Vila, Trashi, Batha, Torasa, Fili.