Formacionet zyrtare: Chelsea – Liverpool

178

Chelsea dhe Liverpool do të përballen në ‘Stamford Bridge’ duke filluar nga ora 21:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë.

Chelsea: Courtois, Ivanovic, Cahill, David Luiz, Azpilicueta, Kanté, Willian, Oscar, Matic, Hazard, Costa

Liverpool: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Mane, Sturridge