Formacionet zyrtare: Bayern – Juventus

155

Bayern Munich dhe Juventus i kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve, e cila zhvillohet në Allianz Arena nga ora 20:45.

Bayern: Neuer – Benatia, Ribéry, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich.

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Evra; Khedira, Hernanes, Pogba; Cuadrado, Morata, Alex Sandro.